Božićne želje

Ove smo godine svoje božićne želje usmjerili prema starijim i nemoćnim osobama diljem Hrvatske u nadi da će im blagdani proći u što sretnijem i zdravijem okruženju. Učenici su tijekom prosinca izrađivali čestitke na temu “Božić: nekad i sad”, a svaki je razred u ime svih učenika i djelatnika Škole poslao čestitke u jedan odabrani grad na adrese nekoliko domova. Čestitke su poslane u Rijeku, Petrinju, Vinkovce, Šibenik, Zagreb, Pulu, Ogulin, Osijek, Split, Zadar, Vukovar, Slavonski Brod, Karlovac, Varaždin i Gospić. Nadamo se da smo ovim činom donijeli osmijehe na lice onima koji blagdane, zbog novonastalih okolnosti, ne mogu provesti sa svojim obiteljima.

Dašak božićne atmosfere iz škole pogledajte ovdje.

Na kraju ove izazovne kalendarske godine, dragi učenici i roditelji, želimo vam blagoslovljen i miran Božić i sretnu novu 2021. godinu uz želje da blagdane i praznike provedete zdravi i u krugu najmilijih, upravo ondje gdje je najsigurnije i najljepše!