Zahvala

Poštovani roditelji, učenici i djelatnici,

u četvrtak, 7. siječnja, prevezli smo svu prikupljenu humanitarnu pomoć za gradove i mjesta stradala su potresu u Centralni logističko-distributivni centar Crvenog križa na Zagrebačkom velesajmu koji će je, u suradnji s Gradskim uredom za obrazovanje, distribuirati do korisnika pomoći. Zahvaljujem svima koji su se odazvali i pokazali humanost, empatiju i razumijevanje za obitelji stradale u razornom potresu 29. prosinca 2020. Osobita hvala djelatnicima Škole, našim bivšim i sadašnjim učenicima, mami Bradarić i tati Mihaljević s Hrvatskog veterinarskog instituta koji su nam pomogli u utovaru i transportu do Velesajma.

Snaga koja nas pokreće je zajedništvo, a ono što pokreće zajedništvo je ljubav. Budimo i dalje ljudi velikog i dobrog srca.