IVOROV PUT DO DRŽAVNE SMOTRE LIDRANO

Nijedan put do vrha nije lagan. Ivorov je počeo tako da je prebolio Covid 19 i o svome iskustvu napisao priču. Učiteljica, oduševljena pričom, tjera Ivora, ne toliko oduševljenog, da još nekoliko puta dotjeruje svoju priču. I priča prolazi školsku razinu. Zatim putuje na općinsku razinu. Od stotinjak pristiglih radova žiri odabire pet najboljih koji idu na Županijsku razinu takmičenja. I ovdje, između nekoliko stotina radova, trideset najboljih grada Zagreba  predlaže se za državnu razinu. I to je Ivor uspio. Među najboljim radovima iz cijele države ponovo se samo trideset poziva na trodnevnu smotru i druženje. I tako se Ivor Kutnjak, učenik 3.a razreda, našao među odabranima!

Upoznao je nove prijatelje, družio se s piscima, pročitao svoju priču i poslušao pohvale i stručne komentare o priči. I pri tome se tri dana dobro zabavljao u Vodicama.

Ivorovu priču pročitajte ovdje!