POVODOM OBILJEŽAVANJA 60. GODIŠNJICE ŠKOLE

Dragi ljubitelji pisane riječi,

nudimo vam pravu literarnu poslasticu. Pred vama su priče i sastavci na engleskom jeziku koje su napisali učenici naše škole pod mentorstvom profesora Ante Žderića. Teme su vrlo raznovrsne- od postanka svijeta, preko kriminalističkih priča, različitih osobnih tema uključujući ljubav. Naći će se za svakoga ponešto. Odrasli čitatelji, ako ste i sami bili učenici naše škole, možda naiđete i na svoj tekst jer su neki od njih nastali prije nekih dvadesetak godina. Više pročitajte ovdje.

CELEBRATING THE 60TH ANNIVERSARY

Dear story lovers,

There is a real treat for you only a click away. You are invited to read the short stories and compositions in English written by the students of our school mentored by their teacher. The topics are diverse- from the creation story to  crime fiction and personal issues including love. You will easily find your favourite one. Adult readers, if you were our students, you might come across your piece of writing because the earliest ones date back to more than twenty years ago. Read more.