Najučenici nastavne godine 2015./2016.

Dobro pogledajte ovu fotografiju – na njoj su najučenici naše škole protekle nastavne godine! Neki su svoju titulu zavrijedili izvrsnim uspjehom i uzornim vladanjem, drugi svojim osobinama, primjerice spremnošću da pomognu svima kojima je to potrebno. No svi su zaslužili nagradu – 6. lipnja dobili su slobodan dan, i to kakav! Uživali su u programu Animafesta u Kinu Europa, a zatim se slasno nahranili u pizzeriji Capuciner. Baš je naj biti naj!

Oskar znanja u našoj školi

U Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta 16. lipnja 2016. svečano su uručeni Oskari znanja učenicima državnim prvacima na natjecanjima u znanju i njihovim mentorima. Svoje su Oskare primili i naši informatičari Vlatko Borevković i njegova mentorica Ana Flisar Odorčić. Iz publike su ih ponosno bodrili ravnateljica i roditelji Borevković.

Još jednom čestitamo svojim oskarovcima!