Bliži se Božić – učinimo dobro djelo

Poštovani roditelji i prijatelji Škole!
Božić je vrijeme ljubavi, nježnosti i darivanja. Stoga vas pozivamo da zajedno s nama darujete one kojima je to najpotrebnije – štićenike Kuće svetog Josipa za nezbrinutu djecu u Hrvatskom Leskovcu.

Uz vašu nesebičnu pomoć već nekoliko godina uljepšavamo božićne dane njihovim štićenicima u dobi od 5 do 22 godine, koji su bez odgovarajuće roditeljske skrbi, koji žive znatno drugačije od većine djece i koji najmanje misle o luksuznim darovima. Budimo i ove godine oni koji će im donijeti osmijeh na lice i razveseliti ih darom. Pokažimo im da netko misli na njih!

Najpotrebnije su im higijenske potrepštine (šamponi, sapuni, kupke i sl.) te slatkiši koje si ne mogu priuštiti.

Ako ste u mogućnosti sudjelovati u akciji, molimo da svoje donacije pošaljete po djeci. Pakete mogu ostaviti u pedagoginjinoj sobi ili predati razredniku.

Od srca zahvaljujemo svima!