Dragi roditelji i svi naši prijatelji!

Sa  zadovoljstvom   vas  obavještavamo  da  iznova  pokrećemo BLOG RAZREDNE NASTAVE pod nazivom Cvjetne stran(put)ice.

Redovito ćemo  vas  informirati o svim zbivanjima, ukrašavati stranice radovima i fotografijama  naših  učenika,  te   izvještavati   o zanimljivostima  koje   su  sastavni  dio  jutarnjeg  i  poslijepodnevnog  života  u  školi.   Uz  to što će  vas  zabaviti  i  pružiti  veći uvid u svakodnevicu   vašeg  djeteta, moći  ćete  i sami  procijeniti da najčešći odgovor na pitanje što su djeca radila u školi (Pa… ništa!) uglavnom nije najtočniji.

Dakle, želimo vam ugodne trenutke na našim stranicama, a za sve prijedloge, savjete i komentare slobodno se obratite svojim učiteljicama.