Vukovar-grad heroj

Naši su osmaši i ove godine početkom listopada, na dva dana posjetili memorijalne lokacije na području grada Vukovara u organizaciji Ministarstva branitelja  u sklopu terenske nastave. Tjedan dana prije polaska, proveli smo humanitarnu akciju pod nazivom „Naši učenici dobrovoljno pomažu učenicima u potrebi grada Vukovara“ i donirali pomoć u namirnicama Socijalnoj samoposluzi u Vukovaru.

Osim posjeta gradu heroju, 16. listopada u auli škole održali smo komemoraciju u čast braniteljima i svim žrtvama domovinskog rata, a 17. listopada grupa učenika 7. i 8. razreda u pratnji profesora povijesti, zapalila je lampione u Ulici grada Vukovara povodom Dana sjećanja na žrtvu grada Vukovara… Više pročitajte ovdje.